FollowTheLight_JB-Liautard_6
FollowTheLight_JB-Liautard_6

FILMID

Avastamata paigad, põnevad kultuurid, erakordsed seiklused ning adrenaliini täis sport!

Ühine meiega BANFFi selle-aastasel seiklusel ja saa osa mägironimisest Nepaalis, matkamisest Hispaanias ja rattasõidust Türgis! Külastame mahajäetud randa Alaskal ja saame osa tipptasemel lumelauatamisest ja mäesuusatamisest.

Kõik filmid on inglise keeles ja varustatud eestikeelsete subtiitritega.

Valguse Jälgedes

Mägijalgratturid Kilian Bron, Pierre Henni, Pierre Dupont ja JB Liatard sukelduvad värvilisse, adrenaliinirohkesse seiklusesse läbi võimsate Türgi maastike, taustaks hingematvad päikeseloojangud ja kuumaõhupallide valgusekuma.

Unistuste Mägi

Film avab mägironimise väga isiklikke võlusid ja valusid. Näeme, kuidas tuntud Nepaali mägironija, heategevuse eestvedaja ja 2016 National Geographicu poolt Aasta Seiklejaks valitud Pasang Lhamu Sherpa Akita järgib oma unistusi.

Kui Pudel Jõuab Rannale...

Kunstnik Max Romey suundub Alaska rannikul asuvasse mahajäetud randa mereprügi otsima. Seal nähtu põhjal maalib ta vaatajale silmiavava ja mõtlemapaneva pildi, mis tekitab tunde, et midagi on vaja ette võtta.

Õppides Uppumist

Maailma üheks mõjukamaks nais-lumelauduriks peetud Jess Kimura oli oma karjääri tipus, kui kaotas traagilises õnnetuses oma elu armastuse. Lein viib naise ettenägematule teekonnale.

Markus Ederi Ülim Sõit

Kuidas siduda iga puudripöörde, iga reili, iga hüppe kaljunukilt, iga võistlussõidu ja iga kickeri üheks ülimaks sõiduks? Markus Eder näitab seda!

Sügavad Juured

Lonnie Kauk astub oma kuulsa mägironijast isa Ron Rauki jälgedes. Ta katsetab samu ronimismarsruute, avastab oma Yosemite põlisrahva juuri ja ühtlasi loodab taastada sidet oma isaga.

Minu Kesksuvine Hommik

Kogenud rändaja Alastair Humphreys püüab filmis taasavastada seiklusrikast elu, rännates läbi Hispaania ja elatades end üksnes viiulimängust. Kuid kõigepealt tuleb tal õppida viiulit mängima...